Perfaqesuesist e Studenteve te Banke Finance ne Senatin e Shkolles

April 5th, 2013

Më 2 dhe 4 prill, u mbajtën zgjedhjet e 2013 per Studentët e Senatit. Senati i Studenteve është i përbërë nga përfaqësuesit e studentëve të zgjedhur në mënyrë demokratike në mënyrë që të përcjellë kërkesat nga studentët për Administratën e Universitetit dhe për të kontribuar në aktivitetet arsimore në universitet. Objektivi themelor i Senatit te Studentëve te Universitetit Epoka është që të sigurojë edhe zhvillimin akademik të studentëve dhe rritjen e tyre sociale dhe personale. Prandaj, mjedisi universitar është projektuar për të rritur performancën akademike të studentëve por edhe të avancojë ne aftësite sociale, artistike, sportive, kulturore dhe intelektuale.

Për të përmbushur këtë objektiv, Senati i Studenteve organizon dhe inkurajon pjesëmarrjen e studentëve në një gamë të gjerë të aktiviteteve.

Workshope per Aftësi  Studimi dhe Komunikimi
Sherbim ne Komunitet dhe Pune Vullnetare
Klubet studentore
Ngjarje Sociale te Studenteve